1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан запрошують на перегляд військово-патріотичних стрічок

Ковельчан запрошують на перегляд військово-патріотичних стрічок

З 5 по 11 грудня в Ковельському кінотеатрі “Прем'єра” відбудеться показ шести фільмів - “Позивний Зеніт” та “Воїни духу”. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради. Це здійснюється в рамках проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України.

Ці національні стрічки покликані надихати та схиляти молодь, юнацтво і дітей свідомо осмислити події в країні, до духовного зростання. Вони культивують сімейні цінності і дружбу. Автори та режисери – Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово-патріотичного виховання молоді, а також внесок у розвиток вітчизняного документального кіно патріотично-просвітницьку роботу.

Ковельчан запрошують на перегляд документальних фільмів. Початок сеансів о 14.00 год.

Додатково:

Публіцистично-документальний цикл з п’яти фільмів «Позивний зеніт» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці показує українцям, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя.

«Воїни духу» - це унікальна розповідь про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони донецького аеропорту та виборювання метеостанції. Фільм розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.

#Кінотеатр

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером стрічки Наріманом Алієвим

У Ковелі відбувся показ фільму "Додому" та зустріч з режисером стрічки Наріманом Алієвим
На глядачів робота кримськотатарського режисера справила неймовірне враження. Про свої емоції вони діляться у соцмережах та дякують організаторам - кінотеатру "Прем'єра", і режисеру за зустріч і змістовний фільм.

Ковельчан запрошують за прем'єру та зустріч з режисером фільму «Додому»

Ковельчан запрошують за прем'єру та зустріч з режисером фільму «Додому»
Схвально прийнятий критиками та глядачами, перший повнометражний фільм 26-річного кримськотатарського режисера Нарімана Алієва змусив Канни вкотре заговорити про нову хвилю українського кінематографа.