1. Головна
  2. Новини
  3. У Харкові виявили велику партію кальянного тютюну та цигарок з ознаками підробки, надісланих з Ковеля ВІДЕО

У Харкові виявили велику партію кальянного тютюну та цигарок з ознаками підробки, надісланих з Ковеля ВІДЕО

У рамках кримінального провадження за ст. 204 та 227 ККУ на складі логістичної компанії проведено санкціонований обшук, - повідомляє Держприкордонслужба.

Міжвідомча група представників оперативно-розшукового управління Східного регіонального управління Держприкордонслужби та співробітників ГУ ДФС в Харківській області, під процесуальним керівництвом прокуратури, виявила 12 тисяч пачок сигарет в упаковках відомих брендів, а також 440 банок суміші для кальяну, кожна вагою 1 кг. Частина тютюнових виробів була без акцизних марок, інша частина мала акцизні марки з ознаками підробки. Також правоохоронці встановили, що вказана продукція надійшла від приватних осіб з Ковеля та з Дніпра.

Загальна вартість вилученого товару складає понад 1 млн грн. Наразі тривають заходи щодо встановлення походження товару, а також кола осіб, причетних до протиправної діяльності.
#Акциз

Коментарі

Читайте також

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку
Придбавши 500 незаконно виготовлених марок акцизного податку, наклеєних на пачки тютюнових виробів, жінка зберігала їх у себе, а потім продала іншому громадянину. Триває досудове розслідування.