У Ковелі Ольгу Яренчук привітали з перемогою у номінації «Міс Інтернет» у конкурсі «Краса без обмежень-2019»

Днями повернулась додому Ольга Яренчук, яка виборола титул «Міс Інтернет» у конкурсі «Краса без обмежень-2019». Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У Слов'янську відбувся його фінал. Волинь представляла ковельчанка Ольга Яренчук. Серед десяти претенденток на перемогу у номінації «Міс Інтернет» найбільше голосів здобула саме наша землячка. Привітати дівчину з перемогою прийшли представники міської та районної влади, її друзі з ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» та ГО «Союз Українок”, школярі з села Дубове, які активно підтримували Олю, разом з своїм наставником Наталею Тхоржевською.

Заступник міського голови Ігор Прокопів вручив ковельчанці Подяку міського голови та фінансову винагороду. Також він відзначив неабияку її сміливість, наполегливість у досягненні мети, активність у житті міста, побажав дівчині не зупинятись на досягнутому, а й далі впевнено йти до своїх перемог.
Активістка працює прес-секретарем ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» та позаштатним кореспондентом газет «Вісті Ковельщини», «Сила духу», «Благовіст». Ольга є членом збірної Волині з боча.

Захоплюється вишиванням, бісероплетінням та в’язанням гачком. Також вона навчається на факультеті журналістки. Ольга розповіла, що її ще торік запрошували на конкурс, але вона побоялась. Нині ризикнула й досягла успіху, чому дуже радіє. Це - неймовірні враження та емоції, нові знайомства, зустрічі, досвід.

Поруч з переможницею завжди була її мама, яка постійно телефонували з Ковеля. Тож дівчина повсякчас відчувала підтримку і турботу.

Школярі з Дубового кажуть, що вони так вболівали за Олю, що мало не зірвали урок. Адже щиро бажали їй перемоги. А їх вітання “Міс Інтернет” були надзвичайно хвилюючі. Серед подарунків — ангел, зроблений власноруч, із побажаннями захисту та підтримки всіх небесних сил такій тендітній, але водночас сильній дівчині Ользі Яренчук.#КрасаБезОбмежень #СоціальнийЗахист #Боча

Коментарі

Читайте також

Триває онлайн-голосування: підтримаймо ковельчанку, яка бере участь у конкурсі «Краса без обмежень»!

Триває онлайн-голосування: підтримаймо ковельчанку, яка бере участь у конкурсі «Краса без обмежень»!
Ольга Яренчук - учасниця Всеукраїнського конкурсу краси для дівчат з інвалідністю, може стати переможницею у номінації "Міс Інтернет". Проголосувати можна у соцмережі Фейсбук.

Ковельчанка Ольга Яренчук бере участь у Всеукраїнському конкурсі краси для дівчат з інвалідністю

Ковельчанка Ольга Яренчук бере участь у Всеукраїнському конкурсі краси для дівчат з інвалідністю
Вона працює прес-секретарем ГО «Добра дія в дії» та позаштатним кореспондентом кількох ЗМІ. Є членом збірної Волині з боча. Вболіваємо за ковельчанку та бажаємо успіху!