1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»

Волинські екологи разом з поліцейськими та лісовою охороною розпочали операцію «Новорічна ялинка», повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Волинян вкотре попереджають, що за незаконну порубку і пошкодження хвойних дерев, їх перевезення, зберігання, а також за порушення порядку реалізації новорічних ялинок наступає адміністративна відповідальність, а в окремих випадках – кримінальна.
Фото - novosti.kr.ua

Так, порушників чекає адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 510 до 1020 гривень - на громадян і від 2550 до 5100 гривень - на посадових осіб за незаконну порубку і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення.

Окрім штрафних санкцій, порушник має відшкодувати завдану шкоду, розмір якої за незаконне вирубування або пошкодження до ступеня припинення росту хвойних дерев в грудні – січні збільшений у 3 рази, а в населених пунктах – у 4 рази.

Кримінальна ж відповідальність настає, коли розмір шкоди перевищує 20 тисяч гривень або при здійсненні правопорушення у заповідниках, на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду та в інших особливо охоронюваних лісах.

Державна екологічна інспекція у Волинській області звертається до громадян із проханням, у разі виявлення фактів незаконних порубок новорічних красунь, або їх реалізації повідомляти на телефон «Гарячої лінії» за номером (0332) 72-33-96.

#Лісівники #НоворічнаЯлинка #НаціональнаПоліція #Екологія

Коментарі

Читайте також

Консервну продукцію волинських лісівників тепер можна придбати через інтернет-магазин

Консервну продукцію волинських лісівників тепер можна придбати через інтернет-магазин
В асортименті: варення та джеми з брусниці та горобини, журавлина, ожина та малина з цукром, смородина та чорниця, кабачки, огірки та помідори консервовані, мариновані гриби, щавель, мед, сік.

15 вересня - День працівників лісу

15 вересня - День працівників лісу
З нагоди професійного свята працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України спілкуємося з директором СЛАТ "Тур" Олександром Смалем.