1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі патрульні багато порушень розкривають «за гарячими слідами», - старший лейтенант поліції Володимир Юрчук

У Ковелі патрульні багато порушень розкривають «за гарячими слідами», - старший лейтенант поліції Володимир Юрчук

До четвертої річниці діяльності Патрульна поліція Волині знайомить зі своїми працівниками, які служать в лавах патрульних від початку – з 19 грудня 2015 року.

Вони – надійні, професійні, самовіддані. Саме їх з напарниками і напарницями ви щодня і щоночі бачите на вулицях нашого міста. Вони дуже багато пережили і побачили за цей час. Не соромтесь подякувати патрульним, які гідно несуть звання офіцера патрульної поліції.

Це – 28-річний старший лейтенант поліції Володимир Юрчук. Майже 2 роки він працює у відділі моніторингу в патрульній поліції Ковеля. До того працював у Луцьку. До речі, досі не одружений).

Розказує, що за цей час в Ковелі вдалось навести лад: знизився рівень злочинності, патрульні багато порушень розкривають «за гарячими слідами», а також знизилась аварійність на трасах міжнародного значення, де безпеку руху контролюють полісмени. Вагому роль відіграє і несення служби на двох стаціонарних постах.

В обов’язки Володимира входить перевірка нарядів патрульних, чи все виконують в рамках законодавства, чи немає порушень з їхнього боку, а також реагування на скарги громадян. Хоча, за його словами, подяк усе ж залишають більше.


#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також