1. Головна
  2. Новини
  3. Молодь Ковеля запрошують на «Пригоди з копами»

Молодь Ковеля запрошують на «Пригоди з копами»

7 грудня о 13.30 в Молодіжному центрі «Місто ідей» відбудеться черговий цікавий і корисний захід - «Пригоди з копами».

- Ти любиш пригоди і прагнеш нових та яскравих вражень? Досі не довіряєш поліції і думаєш, що вона не співпрацює з молоддю? Приходь в суботу в Молодіжний центр «Місто ідей» і переконаєшся у зворотньому. Адже на тебе чекає незабутня участь у квесті під назвою «Пригоди з копами». Обіцяємо, що ти весело проведеш час, відчуєш себе в ролі детектива і можливо тобі вдасться піймати злочинця, - запевняють у молодіжному центрі.

Для участі треба заповнити анкету:

https://forms.gle/FGyLdiXwEvDYNkhC6

Організація квесту здійснюється волонтерами Молодіжного центру «Місто ідей» Олександром Деркачуком і Русланою Ятчук, підтримку у проведенні надає Відділ організації несення служби м. Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції.


#МістоІдей #ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Члени клубу «Красномовець. Ковель» взяли участь у фіналі конкурсу ораторів західної України

Члени клубу «Красномовець. Ковель» взяли участь у фіналі конкурсу ораторів західної України
Ковельські промовці виявилися найактивнішими учасниками, а волонтер молодіжного центру «Місто ідей» Денис Макарчук став переможцем у конкурсі експромт-промов.

«Місто ідей» запрошує старшокласників Ковеля разом готуватися до ЗНО

«Місто ідей» запрошує старшокласників Ковеля разом готуватися до ЗНО
Щосуботи учні з різних шкіл збираються у Молодіжному центрі на засідання Клубу вихідного дня «Творознавець», під час якого готуються до іспитів з української мови та літератури. Наступне заняття - 23 листопада.