1. Головна
  2. Новини
  3. «Місто ідей» запрошує старшокласників Ковеля разом готуватися до ЗНО

«Місто ідей» запрошує старшокласників Ковеля разом готуватися до ЗНО

Волонтери Молодіжного центру «Місто ідей», учениці ковельських навчальних закладів Руслана Ятчук та Надія Лук'янчук ініціювали та організували проєкт - Клуб вихідного дня «Творознавець». Його мета - за допомогою коротких тренінгів допомогти старшокласникам знайти мотивацію для підготовки до ЗНО, а також пригадати всі твори, які є у програмі ЗНО з української мови та літератури.

Щосуботи о 15:00 учні з різних шкіл збираються у Молодіжному центрі та упродовж години за підготовленою координаторками клубу програмою готуються до ЗНО з української мови та літератури.

- Ми допоможемо тобі з підготовкою до ЗНО з української мови та літератури, а саме повторимо літературу. Щосуботи ми збиратимемось, щоб обговорити певний твір. Також ми будемо проходити тести, запишемо все найважливіше. З нами ти повториш усі необхідні твори. А головне – усе це БЕЗКОШТОВНО! - пишуть Руслана і Надія на сторінці у соціальній мережі інстаграм.

У суботу, 16 листопада, відбулось уже друге засідання клубу «Творознавець». Учасники разом пригадали та засвоїли народну лірику, календарно-обрядові, соціально-побутові, родинно-побутові, родинно-обрядові пісні і ліро-епічні жанри фольклору.

Координаторки проєкту, тренерки клубу «Творознавець», волонтерки Молодіжного центру «Місто ідей» Надія Лук'янчук і Руслана Ятчук запрошують усіх бажаючих на наступне заняття, що відбудеться уже 23 листопада. Варто підготуватися та прочитати такі твори: «Повість минулих літ», «Слово о полку Ігоревім».


#МістоІдей #Освіта

Коментарі

Читайте також

Молодіжний центр «Місто ідей» до Дня студента влаштував «Студентську тусовку - «Хто зверху?»

Молодіжний центр «Місто ідей»  до Дня студента влаштував  «Студентську тусовку -  «Хто зверху?»
Що сильніше: жіноча інтуїція чи чоловіча логіка? На це питання отримали відповіді під час інтелектуальних та розважальних конкурсів. Крім того, студенти отримали багато подарунків від партнерів заходу.

У Ковелі навчають, як ефективно працювати у молодіжному середовищі

У Ковелі навчають, як ефективно працювати у молодіжному середовищі
Відбувся тренінг в рамках навчальної Програми «Молодіжний працівник» Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та Програми розвитку ООН в Україні.