«Місто ідей» запрошує старшокласників Ковеля разом готуватися до ЗНО

Волонтери Молодіжного центру «Місто ідей», учениці ковельських навчальних закладів Руслана Ятчук та Надія Лук'янчук ініціювали та організували проєкт - Клуб вихідного дня «Творознавець». Його мета - за допомогою коротких тренінгів допомогти старшокласникам знайти мотивацію для підготовки до ЗНО, а також пригадати всі твори, які є у програмі ЗНО з української мови та літератури.

Щосуботи о 15:00 учні з різних шкіл збираються у Молодіжному центрі та упродовж години за підготовленою координаторками клубу програмою готуються до ЗНО з української мови та літератури.

- Ми допоможемо тобі з підготовкою до ЗНО з української мови та літератури, а саме повторимо літературу. Щосуботи ми збиратимемось, щоб обговорити певний твір. Також ми будемо проходити тести, запишемо все найважливіше. З нами ти повториш усі необхідні твори. А головне – усе це БЕЗКОШТОВНО! - пишуть Руслана і Надія на сторінці у соціальній мережі інстаграм.

У суботу, 16 листопада, відбулось уже друге засідання клубу «Творознавець». Учасники разом пригадали та засвоїли народну лірику, календарно-обрядові, соціально-побутові, родинно-побутові, родинно-обрядові пісні і ліро-епічні жанри фольклору.

Координаторки проєкту, тренерки клубу «Творознавець», волонтерки Молодіжного центру «Місто ідей» Надія Лук'янчук і Руслана Ятчук запрошують усіх бажаючих на наступне заняття, що відбудеться уже 23 листопада. Варто підготуватися та прочитати такі твори: «Повість минулих літ», «Слово о полку Ігоревім».


#МістоІдей #Освіта

Коментарі

Читайте також

Молодіжний центр «Місто ідей» до Дня студента влаштував «Студентську тусовку - «Хто зверху?»

Молодіжний центр «Місто ідей»  до Дня студента влаштував  «Студентську тусовку -  «Хто зверху?»
Що сильніше: жіноча інтуїція чи чоловіча логіка? На це питання отримали відповіді під час інтелектуальних та розважальних конкурсів. Крім того, студенти отримали багато подарунків від партнерів заходу.

У Ковелі навчають, як ефективно працювати у молодіжному середовищі

У Ковелі навчають, як ефективно працювати у молодіжному середовищі
Відбувся тренінг в рамках навчальної Програми «Молодіжний працівник» Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та Програми розвитку ООН в Україні.