Юні натуралісти з Ковеля здобули призові місця в екологічному конкурсі

Вихованці Ковельської станції юних натуралістів взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Турбота молоді тобі, Україно». Серед учасників - колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти з районів, міст та об’єднаних територіальних громад.

Основними завданнями акції є озеленення та благоустрій територій, прилеглих до загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів; закладання парків, скверів, розбиття клумб; забезпечення догляду за насадженнями минулих років; проведення екологічних освітніх та виховних заходів.

- Ми ще раз отримали підтвердження, що дослідження наших вихованців мають високий рівень. Юннати з гуртка "Квіткова планета" (керівник Нікітюк Ірина Петрівна) здобули перше місце за напрямком «Юннатівський зеленбуд» та друге місце за напрямком «Парад квітів біля школи». У цій же акції за напрямком «Дослідницький марафон» вихованці гуртка "Овочеві експерти" (керівник Скрипіна Олена Максимівна) зайняли третє місце. А дослідницьку роботу юннатів з гуртка "Квіткова планета" (керівник Головей Марія Василівна) визнано найкращою під час обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Галерея кімнатних рослин", - зауважують у дописі на сторінці Ковельської СЮН у Фейсбук.

Учасники акції подали змістовні матеріали, які розкривають результати роботи юннатів з озеленення, благоустрою прилеглої території, науково-дослідницької та експериментальної роботи на шкільних земельних ділянках.

Вітаємо призерів та їхніх керівників з чудовими результатами та бажаємо подальших успіхів і перемог!#КовельськаСЮН #Освіта

Коментарі

Читайте також

Директор Ковельської станції юних натуралістів Віра Бобчук отримала відзнаку Міністерства освіти і науки України найвищого ступеня

Директор Ковельської станції юних натуралістів Віра Бобчук отримала відзнаку  Міністерства освіти і науки України найвищого ступеня
Міністр освіти Лілія Гриневич, яка вчора перебувала з робочим візитом на Волині, вручила відомчі грамоти та подяки освітянам області, а ковельчанці - нагрудний знак «Василь Сухомлинський».

Вихованка Ковельської СЮН Марія Рижко посіла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників

Вихованка Ковельської СЮН Марія Рижко посіла третє місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників
Серед 60 робіт юних науковців з 19 областей України її проект «Механічні способи боротьби із шкідниками декоративних рослин» удостоєний нагороди.