1. Головна
  2. Новини
  3. Майже 150 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають у грудні ковельчани з міського бюджету

Майже 150 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають у грудні ковельчани з міського бюджету

На засіданні виконкому, яке відбулося учора, 12 грудня, прийнято ряд документів щодо виділення матеріальної допомоги ковельчанам з міського бюджету на загальну суму майже 150 тисяч гривень.

До міської влади щомісяця звертаються мешканці Ковеля з проханням допомогти коштами на лікування. Тож і грудень не став винятком. Члени виконкому одноголосно підтримали рішення про виділення грошей саме на такі потреби. Таким чином, на лікування хворих рідкісними та онкологічними захворюваннями спрямують понад 100 тисяч гривень.

З міського бюджету нададуть кошти й для родин учасників АТО і ООС, які потрапили в тимчасові матеріальні труднощі. Крім того, допоможуть й іншим ковельчанам, які через скрутне становище не можуть самотужки оплатити дороговартісне лікування.

Розглянувши подання військового комісара, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення разової матеріальної допомоги військовослужбовцю, прийнятому на службу за контрактом в Збройні сили України.

Нагадаємо, що кошти на матеріальну допомогу ковельчан спрямовуються з Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2018-2021 роки, яка була затверджена рішенням міської ради від 13 грудня 2018 року. Заяви громадян розглядає комісія з питань соціального захисту населення, призначення різних видів соціальних допомог та житлових субсидій.



#СоціальнийЗахист #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також