1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельське МТМО отримало розхідні матеріали для проведення стентування судин

Ковельське МТМО отримало розхідні матеріали для проведення стентування судин

Ковельське МТМО отримало розхідні матеріали для проведення стентування коронарних судин пацієнтам з гострим інфарктом міокарда в рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області». Повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

- Щиро дякуємо представникам Субпроекту Світового банку, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку, Марії Адамчук-Коротицькій за постійне тісне сприяння ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини. Сподіваємось і надалі на Вашу підтримку та тісну співпрацю, - йдеться у дописі.


Нагадаємо, що Ковель є одним із міст Волині, у яких триває реалізація Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Для учасників АТО з міського бюджету виділять додаткові кошти на проведення безкоштовної діагностики (КТ, МРТ)

Для учасників АТО з міського бюджету виділять додаткові кошти на проведення безкоштовної діагностики (КТ, МРТ)
Про потребу у фінансуванні клопотало Ковельське МТМО, аби і надалі допомагати пільговим категоріям ковельчан, яким необхідне проведення комп’ютерної чи магнітно-резонансної томографії.