Ковельське МТМО отримало розхідні матеріали для проведення стентування судин

Ковельське МТМО отримало розхідні матеріали для проведення стентування коронарних судин пацієнтам з гострим інфарктом міокарда в рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області». Повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

- Щиро дякуємо представникам Субпроекту Світового банку, начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку, Марії Адамчук-Коротицькій за постійне тісне сприяння ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини. Сподіваємось і надалі на Вашу підтримку та тісну співпрацю, - йдеться у дописі.


Нагадаємо, що Ковель є одним із міст Волині, у яких триває реалізація Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Для учасників АТО з міського бюджету виділять додаткові кошти на проведення безкоштовної діагностики (КТ, МРТ)

Для учасників АТО з міського бюджету виділять додаткові кошти на проведення безкоштовної діагностики (КТ, МРТ)
Про потребу у фінансуванні клопотало Ковельське МТМО, аби і надалі допомагати пільговим категоріям ковельчан, яким необхідне проведення комп’ютерної чи магнітно-резонансної томографії.