1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі завершується реконструкція амбулаторії сімейної медицини у мікрорайоні “Сільмаш”

У Ковелі завершується реконструкція амбулаторії сімейної медицини у мікрорайоні “Сільмаш”

Міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк оглянули амбулаторію загальної практики сімейної медицини в мікрорайоні “Сільмаш” на вул. Відродження, 12г, яка незабаром розпочне свою роботу. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

За кошти Світового банку тут проведено реконструкцію, придбано меблі, обладнання.

До послуг майбутніх пацієнтів у сучасному приміщенні облаштовано вісім кабінетів, де вестимуть прийом лікарі сімейної медицини та педіатри. Для відвідувачів – увесь спектр послуг первинної допомоги: прийом аналізів, консультації, направлення до спеціалістів. Планується, що при амбулаторії діятиме аптечний пункт.

Олег Кіндер звернув увагу, що мікрорайон розбудовується і тепер дорослі і діти зможуть при потребі отримати медичну допомогу неподалік свого дому у комфортних умовах.

Завідувач амбулаторії №3 ЦПСМД Ковельського МТМО Олег Лисик повідомив, що наразі доукомплектовуються кабінети, уже визначено, що працюватиме поки по два сімейних лікарі та педіатри.

За словами Олега Кубая - головного лікаря ЦПСМД, декларації з цими спеціалістами можуть підписати усі бажаючі, але доцільніше, аби це зробили мешканці цього мікрорайону.

У Ковелі сьогодні функціонує дві амбулаторії — на вулицях Театральній та Грушевського. Це – третя і завершуються роботи з реконструкції на вул.40 років Перемоги. У перспективі такі заклади мають з’явитись на вулиці Володимира Кияна та у мікрорайоні Ковель-2.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також