1. Головна
  2. Новини
  3. 22 грудня професійне свято відзначають енергетики

22 грудня професійне свято відзначають енергетики

Напередодні професійного свята — Дня енергетика, відбулись урочисті збори у Ковельській філії ПрАТ «Волиньобленерго». Привітати колектив зі святом прийшли представники міської і районної влади. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман наголосив на важливості праці енергетиків: «Від вашого професіоналізму, старань та відповідальності залежить якість побуту ковельчан. Виконуючи добросовісно свої обов’язки, ви вселяєте впевненість у тому, що в наших будинках буде світло, тепло і затишно». Він побажав присутнім миру, злагоди в родинах, благополуччя, наснаги та оптимізму.

Михайло Олександрович вручив Подяки міського голови за вагомі здобутки у праці, професіоналізм і компетентність, активну громадську позицію Наталії Климюк — начальнику Ковельського територіального центру обслуговування клієнтів “Волиньелектрозбут”, Олегу Масюку — електрогазозварнику та Олександру Потапчуку — майстру виробничої дільниці.

Вітальні слова звучали й від керівника підприємства Василя Горбачука. Він подякував колегам за відданість обраній професії. Зауважив, що головний секрет успіху Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго – це дружній, згуртований колектив.#Волиньобленерго

Коментарі

Читайте також

5 листопада у Ковелі тимчасово буде знеструмлено кілька вулиць

5 листопада у Ковелі тимчасово буде знеструмлено кілька вулиць
Вимкнення пов'язані із запланованими роботами з обслуговування електричних мереж та спрямовані на підвищення надійності електропостачання і покращення якості обслуговування споживачів.