1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській школі мистецтв відбувся святковий концерт

У Ковельській школі мистецтв відбувся святковий концерт

У Ковельській школі мистецтв відбувся концерт викладачів та учнів, на якому свої досягнення презентували народний та струнно-народний відділи школи. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У концерті взяли участь учні молодших та старших класів, художні колективи школи. Майстерність гри на народних інструментах демонстрували юні бандуристи, гітаристи, домристи, акордеоністи та баяністи. Вони виступали з сольними та ансамблевими номерами. Серед учасників чимало лауреатів обласних та міжнародних конкурсів і фестивалів. Філіп Головій, учень 6 класу нещодавно виступав у м.Кобрин (Білорусь), де разом зі своїм викладачем Людмилою Мишковець був нагороджений почесним дипломом. Ці відзнаки під час концерту урочисто вручив директор Ковельської школи мистецтв Андрій Мигуля. Серед сольних номерів слід також відзначити виступи учнів класу Надії Балаки, Надії Семенович та Петра Овруцького.

Приємно, що в школі формуються нові дитячі колективи. Зокрема, цікавим був виступ квартету під керівництвом викладачів Світлани Остапчук та Світлани Романюк, де органічно поєднались тембри бандур, домри та флейти. Глядачі тепло приймали дует баяністів Максима та Костянтина Павловичів викладача Олени Пастерницької, дует домристки Вікторії Бобер та акордеоніста Рувіма Сича викладача Оксани Гетьман.

Традиційним був виступ тріо гітаристів під керівництвом В'ячеслава Скрипіна. Керівник ансамблю «Акорд» Олександр Середа згуртувати у своєму колективі учнів та викладачів школи. Він постійно працює над репертуаром, шукаючи цікаві сучасні композиції. В концерті прозвучала пісня Р.Лісової на слова С.Корнієнко «Мальви» у виконанні солістки Анни Повх, учениці 6 класу викладача Ольги Середи.

Порадував своїм виступом ансамбль аматорської народної музики «Награш» під керівництвом Віталія Зінчука. Колектив, який вже багато років функціонує при Ковельській школі мистецтв, є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Югославії, Італії, Німеччині, Греції, Туреччині, Нідерландах, Польщі. Неодноразово брав участь у різноманітних фестивалях як в Україні, так і за її межами.

#ШколаМистецтв #Дозвілля

Коментарі

Читайте також