1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Ковелі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада - свято у творчих людей: Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради. З цієї нагоди у Ковелі відбулися урочистості в культурно-просвітницькому центрі. Тут зібрались працівники народного дому “Просвіта”, художньої школи імені Андроника Лазарчука, школи мистецтв, історичного музею та аматори сцени.

Привітав присутніх міський голова Олег Кіндер. Він подякував людям мистецтва за сумлінну працю, вагомий внесок у збереження національно-культурного спадку рідного краю, активну участь у міських заходах та вручив Подяки міського голови.

Ними відзначено аматорів художньої самодіяльності — Леоніда Дудчика, Людмилу Коцурську, Сергія Левчука, Іллю Лихотопа, Володимира Михалевича, викладача по класу бандури школи мистецтв Ольгу Середу та учасницю дитячої студії театрального мистецтва Софію Шевчук-Шлюєву. Почесною грамотою та цінним подарунком нагороджено аматорів Ірину Липовську, Юрія Мержвинського, Оксану Мизовець, Тетяну Мороз, Надію Тарасюк.

Олег Олексійович зупинився і на тих позитивних змінах, що сталися у Ковелі впродовж останніх років з модернізації діючих та будівництва нових об’єктів закладів культури. Потужним кроком вперед стала реконструкція народного дому “Просвіта”. Тут капітально відремонтовано фойє, глядацький зал, сцену, приведено до ладу коридори, облаштовано нову костюмерну кімнату. Цьогоріч поліпшено умови для занять і репетицій. У Ковелі до послуг аматорів новий сучасний комплекс під відкритим небом — паркова сцена. І це лише частина тих добрих справ, якими віддячує місто своїм митцям за їх талант і творчість.

Радує, що поряд із знаними уже колективами, такими як “Лісова пісня”, “Промінь”, “Намисто”, “Награш”, “Квінта”, “Дзвіночок”, “Модерн”, муніципальний духовий оркестр у нас з’являються нові. Зокрема, створено дорослу і дитячі театральні студії “10 ряд 10 місце”.

Слова привітань на адресу винуватців свята звучали і від виконуючої обов’язки начальника відділу культури Ірини Горблюк. Вона побажала всім професійних успіхів, енергії, цікавих ідей і натхнення для нових мистецьких проектів та вручила митцям Подяки відділу культури. Святковий настрій присутнім створювали виступи гурту “Колорит”. Добірку концертних номерів представили викладачі та вихованці школи мистецтв разом з директором Андрієм Мигулею.#ШколаМистецтв #Освіта #Дозвілля

Коментарі

Читайте також