1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі з концертною програмою виступив львівський піаніст

У Ковелі з концертною програмою виступив львівський піаніст

У Ковельській школі мистецтв відбувся концерт піаніста зі Львова Романа Шутка, який проходив в рамках фестивалю «І.Стравінський і Україна». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Молодий талановитий виконавець та композитор є представником відомої музичної родини Шутків. За словами його батька, скрипаля Остапа Шутка, Роман відроджує традицію виконавців-віртуозів XVIII-ХХ ст. - В.Моцарта, Ф.Ліста, Ф.Шопена, Н.Паганіні, Г.Венявського, С.Рахманінова, які окрім блискучої виконавської майстерності демонстрували неабиякий композиторській талант. Роман відносно недавно почав займатись композицією, близько трьох років, але вже встиг заявити про себе як талановитого митця.

У концерті прозвучали твори з нового альбому молодого музиканта «Piano Energy», а також класичні - «Чакона» Й.Баха у перекладі для фортепіано Ф.Бузоні, етюд І.Стравінського, написаний у 1907 р. в Устилузі, п’єси В.Косенка та Ф.Шопена.

Виступ супроводжувався цікавою розповіддю Остапа Шутка стосовно творчості композиторів та виконавського мистецтва.

Концерт пройшов з великим успіхом. Ковельська публіка радо приймала музикантів. Завершенням став твір у виконанні родинного дуету Остапа та Романа Шутків.


#ШколаМистецтв #Освіта #Дозвілля

Коментарі

Читайте також