1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі один екіпаж патрульних за день врятував двох людей

У Ковелі один екіпаж патрульних за день врятував двох людей

Патрулюючи учора вдень вулицею Сагайдачного в Ковелі, поліцейські помітили чоловіка літнього віку, який йшов і раптом упав на землю. Патрульні негайно підбігли до нього та почали надавати домедичну допомогу: переклали в бокове положення, підтримували, спілкувались, аби не втратив свідомості.

- У чоловіка була сплутана мова. Ми дізнались, що в нього проблеми з серцем. Менш, ніж за 10 хвилин, на місце прибула швидка, і його забрали в лікарню, - розповів патрульний Олександр.

Трохи згодом дізнались, що в чоловіка була підозра на інсульт. Саме завдяки їхній миттєвій реакції вдалось уникнути непоправного.

А ввечері цей же екіпаж отримав повідомлення, що по вулиці Володимирській невідома жінка намагається зістрибнути з вікна 3 поверху.

- Оскільки особа вже буквально звисала з балкона і в будь-яку мить могла зірватися, ми вирішили діставати її через балкон поверхом нижче, - ділиться Олександр.

Патрульні потрапили у квартиру на 2 поверсі і вже звідти затягнули жінку всередину. До речі, допоміг у цьому і заступник командира батальйону УПП Костянтин Тарасюк, який випадково проходив поруч. Одразу після цього прибули медики та працівники ДСНС.

45-річна потерпіла розказала, що хотіла таким чином вибратись з помешкання, де її, мовляв, зачинили доньки.


Джерело - патрульна поліція Волині (сторінка у Фейсбук)

#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також