У Молодіжного центру «Місто ідей» - новий проєкт «Творимо зміни разом»

У Молодіжному центрі «Місто ідей» розпочали втілення довгострокового молодіжного проєкту «Творимо зміни разом», який об’єднав справжніх цілеспрямованих молодих лідерів.

Його метою є навчити молодь проєктному менеджменту, розвивати навички лідерства та роботи у команді, презентувати власні ідеї, співпрацювати зі ЗМІ, розробити проєкти соціального значення та, за допомогою отриманих знань та навичок, у партнерстві з місцевим соціально відповідальним бізнесом реалізувати їх у Ковелі.

Серію теоретичних тренінгів неформальної освіти для учасників проєкту «Творимо зміни разом» на запрошення Молодіжного центру «Місто ідей» провів керівник Молодіжного центру "Нові крила", автор кількох Кращих практик молодіжної роботи України Павло Медина.

Далі за планом проєкту на усіх учасників чекають потужні мотиваційні зустрічі з ковельчанамами (і не тільки), що досягнули успіху в бізнесі, спорті, показали себе, як лідери громадського сектору тощо.


Молодіжний центр «Місто ідей»


#МістоІдей

Коментарі

Читайте також

Діяльність ковельського молодіжного центру «Місто ідей» визнано однією з кращих в Україні

Діяльність ковельського молодіжного центру «Місто ідей» визнано однією з кращих в Україні
Міністерством культури, молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та UNDP Ukraine/ПРООН відзначено проєкт «Погляд молоді на місто», який увійшов до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні.