1. Головна
  2. Новини
  3. Двадцять п’ятий рік поспіль у Ковелі відбувається виставка-конкурс «Зимовий калейдоскоп» ФОТО

Двадцять п’ятий рік поспіль у Ковелі відбувається виставка-конкурс «Зимовий калейдоскоп» ФОТО

Виставка-конкурс «Зимовий калейдоскоп» двадцять п’ятий рік поспіль відбувається у Ковелі. Днями у культурно-просвітницькому центрі відкрито вернісаж та нагороджено переможців. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Свої роботи представили 250 юних художників та майстрів-початківців декоративно-прикладного мистецтва. У їх творах переважає новорічно-різдвяна тематика. Тут зібрали понад 350 малюнків та поробок. Як і раніше, конкурсанти творчо змагалися у чотирьох категоріях, в залежності від віку.

Директор художньої школи імені Андроника Лазарчука та голова журі Олена Цьомик відзначила, що кожного року конкурс радує і дивує творчими задумами. “Майстерність та художній фах в дітей розвиваються. І фантазія теж. Теми ті ж самі, але композиції різні, несподівані. Тому, думаю, що конкурс себе виправдовує. Щораз діти демонструють свій талант та креативні ідеї. І ми, дорослі, будемо старатися, щоб ця цікавість до конкурсу не згасала ”, - зауважила Олена Степанівна.

До присутніх звернулась секретар міської ради Віра Федосюк, яка привітала усіх з прийдешніми святами. Віра Іванівна каже, що уже впродовж багатьох років є членом журі і постійно юні художники вражають своїми неймовірними задумами, креативом, розмаїттям барв і сюжетів.

Вона побажала і надалі митцям творчого натхнення, нових ідей. Усім присутнім - миру, злагоди, благополуччя, здійснення усіх планів і задумів та веселих свят.

Олена Цьомик разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк та заступником міського голови Ігорем Прокопівим вручили відзнаки та подарунки переможцям та призерам творчих змагань.

Гран-прі виставки-конкурсу отримала Катерина Дацюк. Перемогу серед учасників віком від 13 до 15 років здобула Анна Чирук. У категорії від 10 до 12 років перше місце у Соломії Батюк та Дарини Сізих, а серед 9-річних художників перемогу святкувала Кіра Зіньчук. У категорії «декоративно-прикладне мистецтво» найкращими визнано роботи Зоряни Дубіної та Володимира Синьчука. Чимало нагород маленькі митці отримали за високий рівень виконання та активну участь.


#ЗимовийКалейдоскоп #Виставка #НовийРік

Коментарі

Читайте також

28 грудня у Ковелі відкриється виставка дитячих творчих робіт «Зимовий калейдоскоп»

28 грудня у Ковелі відкриється виставка дитячих творчих робіт «Зимовий калейдоскоп»
Традиційно свої малюнки і вироби декоративно-прикладного мистецтва на новорічно-різдвяну тематику представлять вихованці художньої школи, студій та гуртків міста, інші творчо обдаровані діти.