1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський відділ поліції повідомляє про черговий випадок шахрайства через мережу інтернет

Ковельський відділ поліції повідомляє про черговий випадок шахрайства через мережу інтернет

Ковельський відділ поліції Волинської області повідомляє про черговий випадок шахрайства через мережу.

Правоохоронці з’ясували, на гачок афериста потерпіла потрапила, скориставшись оголошенням на сайті «ОLХ». Шахрай обдурив жінку, якій пообіцяв пригнати авто з-за кордону.

З чоловіком спілкувались через мобільний додаток. Домовленість була такою, що виконавець прижене транспортний засіб до кордону, тоді й розрахуються, але спочатку, сказав, потрібен завдаток у сумі 50 тисяч гривень.

Для більшої впевненості, зловмисник скинув своє фото з документом, що засвідчує особу. Як було з’ясовано згодом поліцейськими, дана фотографія, належала такому ж, ошуканому чоловіку, як заявниця.

На банківський рахунок потерпіла перерахувала обумовлену суму, але, замовлення аферист не виконав і зв’язок з ним пропав.

Поліція рекомендує: У таких випадках звертатись до надійних людей, які надають такого роду послуги протягом тривалого часу та мають позитивні відгуки клієнтів.#Шахрайство #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

10 грудня зареєстровано два звернення до Ковельського відділу поліції з приводу шахрайства

10 грудня зареєстровано два звернення до Ковельського відділу поліції з приводу шахрайства
Ковельчани продовжують втрачати кошти через власну довірливість. Успішно діють одні й ті ж схеми: дзвінок з банку або ж купівля в інтернеті. Як результат: ні грошей, ні товару.