1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі правоохоронці перекрили канал незаконного експорту тютюнових виробів до країн ЄС

У Ковелі правоохоронці перекрили канал незаконного експорту тютюнових виробів до країн ЄС

Працівники Управління стратегічних розслідувань у Волинській області Національної поліції отримали інформацію про зберігання на території області партії цигарок для її подальшого незаконного переміщення через державний кордон України. Під час відпрацювання інформація підтвердилась. Проведеними заходами поліцейські встановили місце зберігання, канали надходження та канал збуту тютюнових виробів, - повідомляє пресслужба Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Так, правоохоронці з'ясували, що до міста Ковеля із сусідньої області заїхала вантажівка з цигарками, які надалі кількома партіями збираються незаконно експортувати до Польщі.

З метою належного реагування та документування протиправної діяльності за адресою знаходження партії цигарок було викликана слідчо-оперативна група Ковельського відділу поліції Поліція Волинської області.

Під час проведення огляду місця зберігання поліцейські виявили та вилучили 42 тисячі пачок сигарет. Тютюнові вироби вже встигли підготувати до переміщення через державний кордон повз митний контроль, перевантаживши частину до іншого автомобіля.

На даний час вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


#Акциз #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку

Ковельчанку підозрюють в оборудках з підробленими марками акцизного податку
Придбавши 500 незаконно виготовлених марок акцизного податку, наклеєних на пачки тютюнових виробів, жінка зберігала їх у себе, а потім продала іншому громадянину. Триває досудове розслідування.