У Ковелі модернізували шаховий клуб дитячо-юнацької спортивної школи

У комплексній ДЮСШ ім.Євгена Кондратовича напередодні Нового року запрацював оновлений шаховий клуб, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Тепер любителі інтелектуального спорту опановуватимуть його ази та демонструватимуть свої вміння під час змагань у сучасному приміщенні. До послуг спортсменів 24 спеціальні столи, кожен з них обладнаний двома шаховими дошками, сучасними електронними годинниками, новими фігурами. За кошти міського бюджету проведено усі роботи та придбано меблі й інвентар.

Тепер одночасно 48 чоловік може грати у шахи, що досить зручно, особливо під час чемпіонатів. Як розповідає тренер Олена Черняк, майстерності гри в шахи навчається майже півсотні дітей. Нині умови для занять значно поліпшились.

За її словами, раніше Ковель приймав всеукраїнські турніри. Знову з’явилась така можливість: у школі є чудовий просторий спортзал, необхідний інвентар. Тож цю традицію можна буде відродити.

Привітав юних шахістів, які зібрались на свій святковий турнір, заступник міського голови Ігор Прокопів. Він подякував спортсменам, тренерам за прекрасні результати, успішні виступи на обласних змаганнях, побажав усіляких гараздів у Новому році, вагомих досягнень і зазначив, що й надалі дитячо-юнацька спортивна школа та шаховий клуб можуть розраховувати на підтримку міської влади.


#Шахи

Коментарі

Читайте також