1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельські шахісти вибороли путівки у півфінали чемпіонату України

Юні ковельські шахісти вибороли путівки у півфінали чемпіонату України

У Ковелі на базі КДЮСШ ім. Є. Кондратовича пройшов чемпіонат Волинської області з класичних шахів серед юнаків і дівчат до 12, до 14 та до 16 років. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Змагання зібрали 57 талановитих шахістів з Луцька, Володимира-Волинського, Ратного та Ковеля. Юні інтелектуали нашого міста, вихованці тренерів Олени Черняк і Тетяни Портянко достойно виступили на першості області, здобувши нагороди різного ґатунку.

У віковій категорії до 16 років чемпіоном став ковельчанин Станіслав Бондаренко (СШ №3), друге місце посів Артем Манжос (НВК №13), третє - завоював Іван Хільчук (міська гімназія). Серед дівчат перемогла Олександра Позур (СШ №3), другою була Анастасія Наумлюк (СШ №3).

Третє місце серед юнаків до 14 років посів Вадим Мороз (НВ К№13). У цій віковій категорії серед дівчат “золото” у Ярослави Терещук (СШ №3), “срібло” у Софії Люштик (СШ №3). Серед наймолодших перемогла Ангеліна Кашинська, друга сходинка у Марічки Петрук (ЗОШ№10), третя - у Юлі Губчик (ЗЗСО-ліцей№1).

Вітаємо ковельчан, які вибороли путівки на півфінали чемпіонату України. Бажаємо їм гідно представляти Волинь, подальших хороших результатів, творчих партій та гарних комбінацій на чемпіонаті України.


#Шахи #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів

У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів
Змагання проходили серед ветеранів, а також чоловіків, юнаків та дівчат. У різних вікових категоріях перемогу святкували: Богдан Кисляк, Олександр Новокрещенов, Станіслав Бондаренко та Вікторія Омельчук.