1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів

У Ковелі понад сорок спортсменів взяли участь у турнірі з швидких шахів

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на базі спортивної школи КДЮСШ імені Є. Кондратовича пройшов турнір з швидких шахів серед ветеранів 65 років і старших, а також чоловіків, юнаків та дівчат. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У змаганні взяли участь 43 спортсмени різного віку.

Серед ветеранів 65 років і старші перше місце посів першорозрядник Богдан Кисляк, друге – кандидат в майстри спорту Роман Кінаш, третє – Анатолій Кузьмінець.

Переміг серед чоловіків кандидат у майстри спорту Олександр Новокрещенов, друге місце здобув першорозрядник Геннадій Марчук, третє – Олег Степанюк.

Серед юнаків перше місце виборов першорозрядник Станіслав Бондаренко (СШ №3), друге – Олександр Кухарук (ЗЗСО №12), третє – Олександр Хільчук (міська гімназія).

Серед дівчат найкраще виступила другорозрядниця Вікторія Омельчук (ЗЗСО №8), другою була Ангеліна Кашинська (ЗЗСО-ліцей №1), третьою – Олександра Позур (СШ №3).

Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо подальших успіхів на шахових полях, творчих та цікавих партій, а також можливості гідно представляти місто Ковель на обласних та міжнародних змаганнях.