1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські лікарі подякували десяткам людей, причетних до проведення операцій з трансплантації

Ковельські лікарі подякували десяткам людей, причетних до проведення операцій з трансплантації

Колектив Ковельського МТМО подякував десяткам людей, причетних до успішного проведення операцій з трансплантації органів у місцевій лікарні. Про це лікарі написали на сторінці медичної установи у Фейсбук.

Насамперед, висловили щиру подяку родичам донорів, які прийняли важливе рішення і дали дозвіл на пересадку органів загиблих. І тим самим врятували кілька життів.

- Перш за все дякуємо Богу за те, що об’єднав всіх нас задля шляхетної мети – порятунку людського життя. Людські життя п’ятьох людей отримали шанс завдяки тим, хто став донором органів після своєї смерті. Низький уклін, безмежна вдячність та добра пам'ять про цих людей залишиться у наших серцях. Окрема ВЕЛИКА ПОДЯКА родичам донорів, які дали згоду на трансплантацію і подарували сподівання на порятунок для багатьох людей, - зауважують медики у дописі.

Ковельські лікарі подякували міністру охорони здоров’я Зоряні Скалецькій, а також теперішнім та колишнім працівникам міністерства за довіру та вагому підтримку у впровадженні та розвитку трансплантології в Ковельському МТМО.

Окрема безмежна подяка всій потужній команді Інституту серця МОЗ України та її керівнику Борису Тодурову за багаторічну плідну співпрацю, завдяки якій здійснилася мрія місцевих медиків – трансплантація серця в Ковельському МТМО.

Висловили вдячність директору Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова Олександру Усенку та його заступнику, директору Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України Сергію Паляниці, ректору Запорізької медичної академії післядипломної освіти Олександру Никоненко за підготовку фахівців.

- Ми вдячні начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку, його заступникам Валерію Руцькому, Валентину Вітру та всім працівникам Управління за постійне сприяння ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини, - йдеться у повідомленні.

Слова подяки лікарі Ковельського МТМО адресували й міському голові Олегу Кіндеру, начальнику фінансового управління Валентині Романчук та депутатському корпусу Ковельської міської ради за те, що дають змогу розвиватися Ковельському МТМО швидкими темпами.

Трансплантація серця в Ковельському МТМО - це приклад коли мрія стає реальністю завдяки вірі, розуму і спільній праці лікарів, науковців, управлінців, політиків, духовенства заради життя та здоров’я людей.

- Ми віримо, що наш спільний успіх надихатиме всіх на подальші звитяги заради захисту Богом даного права людини на життя. Звертаємося до всіх колег лікарів України – давайте об’єднуватися та співпрацювати задля розвитку всієї медицини України, - закликають ковельські медики.


#Трансплантація #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі побував голова Волинської ОДА та привітав колектив місцевих медиків з успішно проведеними трансплантаціями

У Ковелі побував голова Волинської ОДА та привітав колектив місцевих медиків з успішно проведеними трансплантаціями
Юрій Погуляйко був приємно вражений рівнем професійності та матеріальним забезпеченням Ковельського МТМО та пообіцяв посприяти у проведенні ремонту фасаду лікарні.