1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин через «Нову пошту» замовляв психотропні речовини

Ковельчанин через «Нову пошту» замовляв психотропні речовини

У Ковелі поліцейські затримали людину, яка отримала у відділенні «Нова пошта», що по вулиці М. Левицького, «особливу» посилку. У ході проведеного огляду у чоловіка вилучено пакунок із психотропною речовиною та мобільний телефон, - пише ПроКовель.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження, яке внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 120190301100023 66 за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України.

У судовому засіданні Ковельського міськрайонного суду слідчий Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області клопотав про арешт майна у підозрюваного. Мотивував він це наступним чином: «При оформленні відправлення та отримання пакунка фізичними особами зазначаються номери мобільних телефонів відправника та отримувача з метою ідентифікації особи, вилучений мобільний телефон та його комплектуючі у подальшому можуть мати значення важливого речового доказу у кримінальному провадженні для встановлення походження психотропної речовини, злочинних зв’язків та можливих шляхів збуту психотропних речовин».

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк розглянула дану справу і ухвалила рішення про арешт майна, яке було вилучено у затриманого. Розслідування триває.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також