На черговий курс лікування Вови Рубіновського з Ковеля необхідно зібрати 12 тис грн. Мама просить допомогти

- Допоможіть вилікувати Вову!, - з такими словами до небайдужих людей звертається мама 11-річного Вови Рубіновського.

Про це ковельчанка Руслана Рубіновська написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Хлопчику з ДЦП необхідно пройти черговий курс лікування для того, аби мати можливість повноцінно жити, ходити до школи, проводити час разом з однолітками. Завдяки попереднім курсам Вова робить впевнені кроки. Але необхідно й надалі продовжувати лікування, вартість якого для родини є досить великою.

- Залишається зібрати 12 тис.грн. Львівська клініка чекає на Вову 20 січня. Вовка має реальний шанс нарешті самостійно ходити, можливо бігати та жити повноцінним життям. Він дуже прагне стати здоровим. Але поїздка під загрозою зриву: як завжди нехватка коштів. За ці дні потрібно зібрати 12 тис.грн. Сума не астрономічна, але для мене непідйомна. Банки кредит не дають: офіційно не працюю, знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною-інвалідом. Кредитні спілки дають, але відсоток захмарний, ми з Вовою не витягнемо. Тому й прошу про допомогу. ДОПОМОЖІТЬ Вові стати здоровим, він дуже багато працює над собою, але самим нам не справитись, - благає мама Вови.

Напередодні Різдвяних свят варто робити добрі справи. Тож закликаємо до благодійності на підтримку юного ковельчанина Вови Рубіновського. Навіть незначна сума коштів від кожного з нас наблизить хлопчика до здійснення омріяного - самостійно ходити.

Карта ПриватБанк 4149499124392000 Рубіновська Руслана.

Дякуємо за небайдужість.


#Благодійність

Коментарі

Читайте також