1. Головна
  2. Новини
  3. За незаконну вирубку ялин та сосен у Ковельському СЛАТ «Тур» іноземець заплатить штраф

За незаконну вирубку ялин та сосен у Ковельському СЛАТ «Тур» іноземець заплатить штраф

В лісництві на Волині громадянин Азербайджану зрізав 64 дерева, серед яких ялини та сосни, завдавши збитків на майже 32 тисячі гривень. Натомість за свій злочин він заплатить штраф 17 тисяч гривень.

Про це пишуть Волинські новини з посиланням на вирок Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що з 14 по 17 грудня обвинувачений, який є громадянином Азербайджанської Республіки, перебуваючи на ділянці лісового масиву Підрізького лісництва, що перебуває у користуванні потерпілого юридичної особи – Ковельського спеціалізованого лісогосподарського приватного акціонерного товариства «Тур», незаконно зрізав 51 сироростуче дерево породи ялина звичайна довжиною 2-3 метри та 13 сироростучих дерев породи сосна звичайна довжиною 2-2, 5 метри.

Своїми діями обвинувачений заподіяв шкоди на 31 тисячу 896 тисяч гривень. Обвинувачений визнав свою вину, наголосивши, що шкодує про вчинене. Збитки він повністю відшкодував. Суд призначив йому покарання у виді штрафу 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень.


#Лісівники #НоворічнаЯлинка #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»
За незаконну вирубку і пошкодження хвойних дерев, їх перевезення, зберігання, а також за порушення порядку реалізації новорічних ялинок наступає адміністративна або кримінальна відповідальність.

Консервну продукцію волинських лісівників тепер можна придбати через інтернет-магазин

Консервну продукцію волинських лісівників тепер можна придбати через інтернет-магазин
В асортименті: варення та джеми з брусниці та горобини, журавлина, ожина та малина з цукром, смородина та чорниця, кабачки, огірки та помідори консервовані, мариновані гриби, щавель, мед, сік.