1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулись Різдвяні зустрічі з «Надією» ФОТО

У Ковелі відбулись Різдвяні зустрічі з «Надією» ФОТО

Незабутній подарунок своїм батькам, рідним, друзям та ковельчанам приготували у ці святкові дні вихованці студії естрадного співу «Надія». Разом зі своїм керівником Іриною Новожиловою вони запросили усіх охочих на яскраве мистецьке дійство “Різдво з Надією”, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Уже шістнадцятий рік поспіль на сцені народного дому “Просвіта” звучать колядки, щедрівки у виконанні юних дарувань. «Різдвяні зустрічі» - це хороша можливість їм вийти на сцену, відчути себе артистами.

Перед початком концерту наставник традиційно зібрала усіх на сцені, дала останні настанови, налаштувала на позитив, підбадьорила.

Весь час поки тривала програма Ірина Георгіївна сиділа у першому ряду і поглядом, мімікою допомагала дітям бути впевненішими в собі, справитись зі своїми переживаннями. Батьки теж підтримували своїх талановитих дітей, були з ними за лаштунками, гаряче аплодували з залу.

Завітав привітати колектив Святий Миколай, які підготував кожному учаснику подарунки та щирі віншування.

Творчих успіхів, натхнення, нових цікавих проєктів побажав директор народного дому «Просвіта» Михайло Пірожик та вручив квіти керівнику, а вихованцям – смаколики.

Глядачі надзвичайно тепло приймали кожен виступ зовсім юних співаків та уже знаних у нашому місті і за його межами, багаторазових учасників вокальних конкурсів та фестивалів.

Завдяки таким концертам діти не забувають про українські звичаї, вони вчаться поважати традиції свого народу, з повагою ставитись до всього українського.#Різдво #Просвіта

Коментарі

Читайте також

10 січня у Ковелі відбудуться Різдвяні зустрічі

10 січня у Ковелі відбудуться Різдвяні зустрічі
На ковельчан та гостей міста чекають два мистецьких заходи: концертні програми від молодих виконавців у школі мистецтв та вихованців студії естрадного співу «Надія» у народному домі «Просвіта».

Ковельчан запрошують на Різдвяні заходи

Ковельчан запрошують на Різдвяні заходи
Програма зимових свят у Ковелі продовжиться мистецькими та спортивними заходами, які відбуватимуться у народному домі "Просвіта", палаці учнівської молоді та комплексній ДЮСШ.