1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся «Різдвяний концерт» класичної музики за участю музикантів з Сінгапуру

У Ковелі відбувся «Різдвяний концерт» класичної музики за участю музикантів з Сінгапуру

У Ковелі відбувся «Різдвяний концерт» класичної музики за участю молодих українських музикантів, які нині навчаються і працюють у Сінгапурі. Він проходив у Ковельській школі мистецтв за ініціативи колишньої учениці Тетяни Артемук, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

З перших років занять дівчинка заявила про себе, як талановиту піаністку. В другому класі дала свій перший сольний концерт, в третьому - вже грала з симфонічним оркестром школи, а також розпочала виконувати прелюдії і фуги з ДТК Й.С.Баха.

Впродовж навчання брала участь в багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, отримала чимало нагород, серед яких спеціальний приз Міжнародного конкурсу в Житомирі за найкраще виконання твору українського композитора, де прозвучали «Дві поеми-легенди» В.Косенка.

Професійну освіту здобула в Київській музичній академії ім. П.Чайковського та аспірантурі. Сьогодні Тетяна живе і працює у Києві, підтримує дружні творчі стосунки з багатьма виконавцями, серед яких і учасники «Різдвяного концерту» - Олександр Корнєв (скрипка), Родіон Синчишин (скрипка) та Юліана Румянцева (фортепіано).

Творчий шлях музикантів пов'язаний із Сінгапуром. У 2013 р. Олександру, студентові другого курсу Київської музичної академії ім. П.Чайковського, запропонували продовжити навчання в Сінгапурі. Після закінчення він став асистентом Академії. Вже у першому сольному номері скрипаль продемонстрував високу виконавську майстерність.

Родіон, натомість, є ще студентом четвертого курсу музичної академії Сінгапуру, куди він поступив одразу після закінчення Київської спеціалізованої музичної школи-десятирічки. Юліана є випускницею Київської музичної академії і вже кілька років працює в Сінгапурі.

Приємно відзначити, як старанно була підібрана програма концерту, що включала твори імпресіоністів, а саме сонати для скрипки та фортепіано К.Дебюссі і М.Равеля, а також твори композиторів ХХ ст. «Романс» і «Тарантела» для двох фортепіано С.Рахманінова та П'ять п'єс для двох скрипок і фортепіано Д.Шостаковича.

- Україна може вами пишатись. Приємно, що такі професіонали приїхали у наше місто і подарували нам справжнє свято музики. Бажаємо великих успіхів та нових злетів у творчій кар'єрі, - зазначив директор закладу Андрій Мигуля, звертаючись до музикантів.

Ковельська публіка високо оцінила виступ гостей. Артисти, у свою чергу, подякували за теплу гостинну атмосферу.

#ШколаМистецтв #Дозвілля

Коментарі

Читайте також