Ковельчани - серед призерів всеукраїнського турніру з вільної боротьби

Вихованці ДЮСШ №1 міста Ковеля стали переможцями та призерами відкритого всеукраїнського турніру «Різдвяні зустрічі» з вільної боротьби, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

У смт Ратне відбувся відкритий всеукраїнський турнір «Різдвяні зустрічі» з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-2010 років народження. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних регіонів нашої країни та міста Бреста (Білорусь).

Ковель представляли вихованці ДЮСШ №1. У своїх вагових категоріях серед юнаків високі результати показали: Давид Баглик (24 кг) – І місце, Андрій Голіков (24 кг) – ІІІ, Даніїл Іхо (26 кг) – ІІ, Іван Шарахай (28 кг) – ІІ, Захар Чернишов (30 кг) – ІІ, Костянтин Іхо (32 кг) – ІІІ, Владислав Кармазін (35 кг) – ІІІ місце.

Успішно виступили й дівчата. Друге місце посіла Валерія Музиченко (30 кг), а третє – Вікторія Голікова (40 кг).