1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі триває відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Петра Стуса

У Ковелі триває відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Петра Стуса

Вчора, 9 грудня, у залі комплексної ДЮСШ ім. Є. Кондратовича розпочався відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Петра Федоровича Стуса. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Спортсмени з Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Харківської, Житомирської, Київської, Полтавської та Волинської областей та команда з міста Хелма (Республіка Польща) беруть участь у форумі.

Під час урочистого відкриття змагань глядачів, тренерів та учасників привітали заступник міського голови Ігор Прокопів, директор ДЮСШ №1 Володимир Олексюк.

Подякував усім за хорошу традицію щодо проведення змагань на честь пам’яті свого батька його син, тренер з вільної боротьби Олег Стус.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про знаного ковельчанина, талановитого тренера Петра Стуса.
Право покласти квіти на його могилу було надано чемпіонці Європи Ользі Падошик та майстру спорту, призеру Кубка України Тимуру Романюку.

Два дні юнаки та дівчата демонструватимуть свою майстерність та змагатимуться в чудовому спортивному залі комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича.


#ВільнаБоротьба

Коментарі

Читайте також