1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанки успішно виступили на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Берліні

Ковельчанки успішно виступили на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Берліні

Понад 330 учасниць з 23 країн світу взяли участь у міжнародному турнірі з вільної боротьби серед дівчат у м.Берліні (Німеччина). У складі української збірної, яка зайняла І командне місце, виступали ковельчанки – вихованки ДЮСШ №1, Ольга та Анастасія Падошик. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ольга боролась у віковій групі до 17 років. Провела шість поєдинків. Виграла у представниць Латвії, Німеччини (чинної чемпіонки Європи Ребеки Матч), Швеції, США. На жаль, у напруженій боротьбі за вихід до фіналу за балами поступилась призерці минулорічного чемпіонату Європи – спортсменці з Берліна. Впевнено здолавши хорватку, ковельчанка здобула бронзову нагороду.

Анастасія виступала у категорії юніори (до 21 року). Успішно завершила поєдинки з борчинями зі Швеції та Хорватії. За вихід до фіналу фортуна посміхнулася німкені, а у зустрічі за третє місце – канадці. У підсумку наша землячка посіла п’яте місце. Готували ковельських спортсменок до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик.

Спортсменки та їх тренери висловлюють подяку за допомогу в організації поїздки Олександру Чабану, Богдану Конопацькому та Олександру Смалю.


#ВільнаБоротьба

Коментарі

Читайте також

Юні ковельчани посіли перше загальнокомандне місце у чемпіонаті області з вільної боротьби

Юні ковельчани посіли перше загальнокомандне місце у чемпіонаті області з вільної боротьби
Змагання за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2019» відбулись у Ковелі. Їх учасниками стали спортсмени з Ковеля, Володимира-Волинського, Іванич, Ратного, Турійська, Любешова та Ковельського району.