Ковельчанка Ольга Падошик - срібна призерка міжнародного турніру з вільної боротьби

Ковельчанка Ольга Падошик повернулась зі «сріблом» з міжнародного турніру з вільної боротьби серед дівчат віком до 17 років, який відбувся у польському місті Богушув-Горце. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

На змагання з’їхались представники 15 країн Європи. Ольга виступала у ваговій категорії до 53 кг, в якій стартували 34 учасниці.

Перемігши суперниць із Швеції, Білорусі, Словаччини та Франції, ковельчанка вийшла до фіналу, де поступилась чемпіонці Європи – німкені Ребеці Марш. Таким чином борчиня з Німеччини взяла реванш за недавню поразку у поєдинку з Ольгою на берлінському турнірі.

Вітаємо нашу спортсменку та її тренерів з успішним виступом.

#ВільнаБоротьба

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Змагання за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2019» відбулись у Ковелі. Їх учасниками стали спортсмени з Ковеля, Володимира-Волинського, Іванич, Ратного, Турійська, Любешова та Ковельського району.