1. Головна
  2. Новини
  3. На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше

Станом на сьогодні показник захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Ковелі менший рівня епідемічного порогу та нижчий у порівнянні з показниками цього ж періоду минулого року. Про це повідомили у відділі охорони здоров'я міськвиконкому з посиланням на інформацію Ковельського міськміжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Саме цим структурним підрозділом ведеться щотижневий моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста Ковеля та Ковельського району. Наразі ситуація залишається стабільною.

В цілому на Волині рівень епідемічної активності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 40%. Епідпоріг не перевищено в жодному районі. Впродовж минулого тижня гострими респіраторними вірусними інфекціями в області захворіло близько 3600 волинян. Із числа хворих 2,2 тис. – це діти до 17 років. Найвищі показники захворюваності зареєстровано в Горохівському, Локачинському, Камінь-Каширському, Шацькому районах та м. Луцьку.


#КовельськеМТМО #Освіта

Коментарі

Читайте також

Хірургів, котрі поспішали на пересадку серця у Ковель, поліція оштрафувала за перевищення швидкості

Хірургів, котрі поспішали на пересадку серця у Ковель, поліція оштрафувала за перевищення швидкості
Директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров розповів, як почувається пацієнт з новим серцем, а також повідомив, чому втратили пів години дорогоцінного часу, який міг коштувати людині життя.