Ковельський військкомат нагадує юнакам про приписку до призовної дільниці

Про приписку громадян 2003 року народження до призовної дільниці

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 13 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка до призовної дільниці Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату юнаків 2003 року народження.

2. Явці для приписки підлягають усі юнаки, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року народження включно, постійно або тимчасово проживають на території міста Ковеля та Ковельського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 14 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за зазначеною адресою з 13 січня 2020 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Сергій ГЛАДУН,
військовий комісар Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник


#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

У Ковельського військкомату найкращі результати проведення осіннього призову, який триватиме до 31 грудня

У Ковельського військкомату найкращі результати проведення осіннього призову, який триватиме до 31 грудня
На Волині до війська відправили 65% від запланованої кількості призовників. Молоде поповнення направили у військові частини та навчальні центри Збройних Сил України та інших військових формувань.