1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський військкомат нагадує юнакам про приписку до призовної дільниці

Ковельський військкомат нагадує юнакам про приписку до призовної дільниці

Про приписку громадян 2003 року народження до призовної дільниці

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з 13 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка до призовної дільниці Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату юнаків 2003 року народження.

2. Явці для приписки підлягають усі юнаки, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року народження включно, постійно або тимчасово проживають на території міста Ковеля та Ковельського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 14 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за зазначеною адресою з 13 січня 2020 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Сергій ГЛАДУН,
військовий комісар Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник


#ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

У Ковельського військкомату найкращі результати проведення осіннього призову, який триватиме до 31 грудня

У Ковельського військкомату найкращі результати проведення осіннього призову, який триватиме до 31 грудня
На Волині до війська відправили 65% від запланованої кількості призовників. Молоде поповнення направили у військові частини та навчальні центри Збройних Сил України та інших військових формувань.