1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі й надалі діятиме цільова програма “Житло для молоді”

У Ковелі й надалі діятиме цільова програма “Житло для молоді”

Депутати міської ради готуються до чергової сесії, яка має відбутися 23 січня. Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення під головуванням Геннадія Кіндера. У роботі взяли участь її члени Вадим Ткачук, Сергій Янок, Сергій Кошарук, Володимир Косцьов’ят та секретар міської ради Віра Федосюк. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Розглянуто всі питання порядку денного, серед яких – містобудівні, про погодження змін до інвестиційної програми підприємства теплових мереж „Ковельтепло”, про дозвіл на списання основних засобів, про затвердження рішень виконавчого комітету та інформація про його роботу у IV кварталі 2019 року.

Під час їх опрацювання роз’яснення і відповіді на запитання давали заступник міського голови Андрій Товстига, начальник відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторія Васінович, начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай.

Комісія також рекомендувала до затвердження на сесії міську цільову програму “Житло для молоді на 2020 рік”.

Як пояснила начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко, більшість молодих сімей не мають можливості отримати доступ на ринок житла без бюджетної підтримки. Ця програма спрямована на створення належних умов для забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, які мешкають у Ковелі, шляхом забезпечення подальшого розвитку системи іпотечного кредитування.

На сьогодні в рейтингу кандидатів на отримання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) та придбання житла зареєстровано 70 молодих родин та одиноких ковельчан віком до 35 років.#ЖитлоДляМолоді #СоціальнийЗахист #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

Житлові питання ковельчан розглянула громадська комісія

Житлові питання ковельчан розглянула громадська комісія
До квартирної черги додались два учасники АТО з інвалідністю і двоє поліцейських. Десятеро громадян отримали помешкання в новобудові за програмою “Житло для молоді”, воїну-афганцю кошти на придбання квартири дала держава.