Завдяки легальному продажу алкоголю і тютюну бюджет Ковеля торік отримав понад 21 млн грн акцизу

За підсумками 2019 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено 120,5 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації, - повідомляє Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Майже половину із цієї суми - 53,5 мільйона гривень, залучено до міського бюджету Луцька. Понад 21,3 мільйона гривень сплачено до бюджету м. Ковель, у Луцькому районі громади отримали 8,5 мільйона гривень роздрібного акцизу, 6,1 мільйона гривень акцизного податку надійшло до бюджету м. Нововолинськ.

На стан сплати роздрібного акцизу визначальний вплив має дотримання вимог закону представниками бізнесу щодо легальної реалізації підакцизної продукції, - наголошують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Водночас у податковій службі краю рекомендують споживачам бути громадськими контролерами ситуації зі сплати роздрібного акцизу. Саме споживач має право вимагати у продавця фіскальний чек, у якому повинна бути зазначена сума акцизного податку, яка згодом зарахується до бюджету громади.

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).


#Акциз

Коментарі

Читайте також

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду
За інформацією завідувачки сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук, наразі торгівлю пальним припинено, проте АЗС не демонтовані.

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС, зокрема й у Ковелі

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС, зокрема й у Ковелі
Відкрито 5 кримінальних проваджень про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та 2 – про незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування підакцизних товарів.