1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі безробітним чоловікам радять йти служити за контрактом

У Ковелі безробітним чоловікам радять йти служити за контрактом

28 січня у Ковельському міськрайонному центрі центрі зайнятості спільно з Ковельським об’єднаним військовим комісаріатом провели семінар для шукачів роботи, - повідомляють на сторінці Ковельського міськорайонного центру зайнятості у фейсбук. Участь у заході взяли 25 безробітних, яким розповіли про терміни контрактної служби, соціальні гарантії військовослужбовців та їх сімей, наявні вакансії у ЗСУ.

Зауважують, що на ринку праці в Україні військова служба за контрактом у ЗСУ є однією з найбільш високооплачуваних та конкурентоспроможних професій. Це пояснюється тим, що всі бажаючі служити в українській армії за контрактом отримують не лише достойну зарплату, а й певні переваги.

З переходом в Україні на контракту службу суттєво підвищується конкурентноздатність військової служби на ринку праці, – на цьому наголосили представники 14 ОМБР та Володимир-Волинського ракетно-зенітного полку, які були присутні на даному заході.

Служба в армії за контрактом – це можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою.

Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації та відповіді на запитання, а також інформаційні листівки про військову службу за контрактом.

Для забезпечення укомплектування військових частин та на виконання Державної програми переходу Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом проводяться ярмарки вакансій та семінари. З метою широкого інформування населення щодо умов військової служби за контрактом центром зайнятості складено календарний графік проведення таких заходів. Участь у них беруть представники військових частин, які мають вакантні місця на військову службу за контрактом та громадяни, які шукають роботу.


#ВійськоваСлужба #ЦентрЗайнятості

Коментарі

  • Вадит
    А потім в цинку додому?...
    Відповісти

Читайте також