1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанам пропонують до обговорення проєкт постанови щодо тарифів на медичні послуги у 2020 році

Ковельчанам пропонують до обговорення проєкт постанови щодо тарифів на медичні послуги у 2020 році

Для громадського обговорення опубліковано проєкт постанови Кабміну «Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році». Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради з посиланням на Національну службу здоров’я України.

Він визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг з держбюджету для екстреної, вторинної, третинної, паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років, медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Порядок реалізації програми держгарантій медичного обслуговування населення у 2020 році передбачає наступні тарифи:
4 563,64 грн - базова ставка за проліковані випадки, які включено до пакетів «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»;
19 332,31 грн - тариф з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах;
16 001,43 грн тариф з надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда в стаціонарних умовах;
8 136,03 грн - тариф на пологи, передбачені специфікаціями;
від 26 087,72 грн до 98 533,82 грн - тариф з надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках.

До тарифів за медичні послуги, які передбачені проєктом постанови, не включено вартість лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів, які забезпечуються у централізованому порядку за рахунок інших програм державного бюджету.

З детальною інформацією про інші тарифи, коригувальні коефіцієнти та принцип розрахування й оплати можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту постанови просять надсилати на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Директорат медичних послуг, телефон: (044) 254-04-11, (e-mail: moz2000677@gmail.com).


#КовельськеМТМО

Коментарі

  • рак
    люди помирають а вам все малое
    Відповісти

Читайте також