1. Головна
  2. Новини
  3. Вийшов друком перший повноколірний номер газети «Вісті Ковельщини»

Вийшов друком перший повноколірний номер газети «Вісті Ковельщини»

Сьогодні ковельчани та мешканці Ковельського району отримали оновлену газету «Вісті Ковельщини» - вийшов друком перший повноколірний номер міськрайонного видання. Перша та остання сторінки, а також дві внутрішніх сторінки віднині будуть кольоровими. Загалом щотижня місцева газета має від 12 до 16 сторінок. Вона друкується у Тернополі на поліграфічному видавництві “А-Прінт” ТзОВ “ДІМ”.

Фотографії у газеті є одним з ключових елементів дизайну. Вони мають змістове наповнення, адже є не просто ілюстраціями до статей, а допомагають читачам краще розкрити зміст написаного та сприймати матеріал візуально. Крім того, яскраві газетні заголовки привертатимуть увагу нових поціновувачів видання та зацікавлять змістом кожного, хто візьме до рук «свіжу» газету.

«Вісті Ковельщини» - єдина громадсько-політична газета в місті і районі з багатими традиціями, яка постійно тримає зв’язок із читачами. Вона є історичним часописом нашого краю.

- Нарешті здійснилася моя давня редакторська мрія: випускати у Ковелі повноколірну газету. Перший (і переконаний, що не останній) її номер вийшов у четвер, 6 лютого 2020 року – якраз напередодні мого призначення на посаду керівника редакційного колективу у перебудовні 90-ті роки.

Цієї своєрідної перемоги на жорсткому, а часом жорстокому ринку української преси ми досягли завдяки злагодженій, наполегливій праці моїх колег. Нам сьогодні і непросто, і нелегко, але ми йдемо вперед назустріч багатотисячному загону читачів і всупереч усіляким негараздам. Впевнений: газета в Ковелі була, є і буде, бо маємо щирих і відданих друзів в особі зв’язківців, передплатників і тернопільських поліграфістів.

Дякую їм усім і пишаюсь досягнутим! Ковелю – європейську газету. Це наш сьогоднішній девіз,
- зауважує редактор «Вістей Ковельщини» Микола Вельма.

У нинішньому номері Ви прочитаєте: про найцікавіші події у Ковелі в рубриці «Рідне місто»; про глобальну проблему людства — коронавірус, та як ковельчанам захистити себе від недуги; про ювілей шанованої в нашому краї людини - голови Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Людмили Стахорської; з якими питаннями звертаються громадяни до місцевої прокуратури та багато інших цікавих матеріалів на різну тематику.

Нагадаємо, що відтепер можна передплатити електронну версію газети «Вісті Ковельщини».

#ВістіКовельщини

Коментарі

Читайте також

«Вістям Ковельщини» - 80 років. Колектив газети з ювілеєм привітали представники влади, читачі та дописувачі

«Вістям Ковельщини» - 80 років. Колектив газети з ювілеєм привітали представники влади, читачі та дописувачі
4 жовтня 1939 року у Ковелі вийшов друком перший номер місцевої міськрайонної газети. Упродовж останніх 33 років очолює колектив заслужений журналіст України Микола Вельма.