1. Головна
  2. Новини
  3. «Вістям Ковельщини» - 80 років. Колектив газети з ювілеєм привітали представники влади, читачі та дописувачі

«Вістям Ковельщини» - 80 років. Колектив газети з ювілеєм привітали представники влади, читачі та дописувачі

4 жовтня виповнилось 80 років з того часу як вийшов перший номер газети «Вісті Ковельщини». Про урочистості з нагоди ювілею, що проходили у центральній бібліотеці, розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За багаторічну співпрацю редактору Миколі Вельмі та колективу подякував міський голова Олег Кіндер. Він зауважив, що міськрайонка без перебільшень стала історичним часописом Ковельщини. На сторінках видання завжди можна знайти матеріали про яскравих особистостей, вагомі події, сьогодення і минуле краю.

Газета — це чудовий майданчик для дискусій та висловлення своїх думок. А кожен читач там завжди може відшукати необхідну інформацію і дізнатись, чим живе Ковель та його мешканці. Міський голова разом з секретарем ради Вірою Федосюк вручили подарунок колективу — принтер та висловили сподівання, що ця річ неодмінно стане корисною у їх роботі.

Впродовж 80 років свого існування “Вісті Ковельщини” пройшли непростий шлях становлення і розвитку, завоювавши значну кількість шанувальників. Впродовж 33 років очолює колектив заслужений журналіст України Микола Вельма.

Перегорнути сторінки з минулого присутнім допомогли ведучі заходу та гості, які розповідали про найяскравіші моменти своєї дружби з газетою.

Приїхали привітати своїх колег лучани - заслужений журналіст України, голова Волинської обласної організації НСЖУ Михайло Савчак, представники газети “Волинь-нова” на чолі з головним редактором Олександром Згоранцем.

Також з подарунками і щирими зиченнями завітали на свято перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та голова благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва “Патріоти Волині” Павло Самолюк.

Особливо теплими, з щирими нотками гумору були побажання нинішніх дописувачів видання, тих, чиї матеріали можна відшукати на сторінках Вістей.

Святкового настрою учасникам зібрання додали виступи мистецьких колективів - гурту районного будинку культури «Колорит», директора школи мистецтв Андрія Мигулі, солісток студії естрадного співу «Надія» Софії Шави та школи мистецтв - Анастасії Смаль.#ВістіКовельщини

Коментарі

Читайте також

20 липня - міжнародний день торта. "Ковельський хлібокомбінат" презентує: добірка фото оригінальних тортів на замовлення

20 липня - міжнародний день торта. "Ковельський хлібокомбінат" презентує: добірка фото оригінальних тортів на замовлення
Про історію виникнення "солодкого свята", традиції його відзначення у різних країнах, а також про можливість замовити кондитерські шедеври на Ковельському хлібокомбінаті - читайте далі.

Анатолій Семенюк: маловідоме про битву за Ковель

Анатолій Семенюк: маловідоме про битву за Ковель
Ковель був важливим стратегічним вузлом, тож опинився в епіцентрі подій Другої світової війни невипадково. У липні 1944 року від Ковеля лишилися руїни – це був «другий Сталінград».

Як вберегтися від серцево-судинних захворювань? Поради ковельчанам дає лікар-кардіолог Ковельського МТМО Ольга Решетілова

Як вберегтися від серцево-судинних захворювань? Поради ковельчанам дає лікар-кардіолог Ковельського МТМО Ольга Решетілова
Кожен другий дорослий українець страждає на серцево-судинні захворювання. Щороку в кардіологів збільшується кількість пацієнтів, а проблеми із серцем мають навіть молоді люди.