Успішні люди Ковеля розповіли молоді, як реалізувати ідею власного бізнесу

У молодіжному центрі «Місто ідей» провели ряд мотиваційних зустрічей для молоді з успішними у тій чи іншій сфері діяльності людьми міста Ковеля.

Як мотивувати молодь ставити цілі на життя та досягати їх? Як навчити вирішувати складні питання та долати перешкоди, що зустрічаються на шляху до поставленої мети? Такі питання є дуже важливими у житті кожної людини, тим більше у молоді. Тому однією із задач команди молодіжного центру є висвітлення цих тем. Саме тому в ході реалізації проєкту «Start Up. Творимо зміни разом» у Молодіжному центрі «Місто ідей» організовуються зустрічі з ковельчанами, які мають успішний досвід в реалізації бізнесу.

Про фінансову грамотність та власний досвід започаткування і реалізації бізнесу в форматі тренінгу розповідали засновники та власники мережі кінотеатрів «Прем'єра» Руслана та Юрій Цюп'яшуки. Більше десятка років маленькими кроками вони розвивали комфортний кінотеатр у рідному місті, а нещодавно відкрили кінотеатр у місті Вараш. Що їх мотивувало обрати саме таку сферу діяльності? Відверто про ведення сімейного бізнесу, факапи і перешкоди в його реалізації, ставлення до грошей і кругообіг їх у бізнесі - про все це і не тільки, йшлося на тренінгу.

Мотиваційним спікером виступила і рієлтор, засновниця і власниця агентства нерухомості «Будова» Інна Тимофєєва. Її основним меседжем стало побажання молоді з власного досвіду: «Не бійтеся змінювати сферу діяльності доти, доки не відчуєте, що ви на «своєму місці» у житті, і справа, якою ви займаєтесь, приносить вам не лише бажаний фінансовий дохід, а й моральне задоволення».

Історія успіху молодої підприємниці, засновниці та керівниці сітки мовних центрів «EuroFuture», керівниці мовного табору «EuroFuture Camp», керівниці академії ментального розвитку «Smartum Kovel», освітньої спікерки, волонтерки Інни Поліщук у її тренінгу «5 речей, яких тебе не навчать у школі».

Інна поділилась досвідом з учасниками, як вона зі студентських років крок за кроком рухалась вперед до цілі. Дала корисні поради молоді з власного життєвого досвіду. Інна неодноразово наголошувала, що для того, аби стати успішним, потрібно відрізнятися від інших і мислити не так, як всі. Вона додала у свій виступ різноманітні вправи, які підштовхнули молодих людей діяти креативно та дали зрозуміти, що вони можуть бути один одному корисні та потрібні, адже люди неспроста трапляються на нашому життєвому шляху.

Молодь з радістю приходить на такі заходи. Учасники подібних подій заряджаються спікерів, які мотивують, підштовхують рухатись вперед та дають безцінні поради.


#МістоІдей #ІннаТимофєєва #EuroFuture #Кінотеатр

Коментарі

Читайте також