1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанки – серед переможниць та призерок кубка міста Любліна з вільної боротьби

8-9 лютого в м.Любліні (Польща) проходив відкритий кубок міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2005 років народження, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ковель на змаганнях представляли вихованки ДЮСШ №1. У категорії 38 кг, вигравши у чотирьох сутичках, впевнено перемогла Діана Рисьова. Серед спортсменів вагової категорії 57 кг не було рівних вже досвідченій борчині, чемпіонці Європи минулого року Ользі Падошик. Ще одну медаль - срібну, завоювала Кароліна Повх (72 кг), яка у фінальному поєдинку поступилась представниці Польщі.

Ковельчани посіли четверте загальнокомандне місце. Команду до змагань готували тренери Олег Стус та Ігор Падошик.