1. Головна
 2. Новини
 3. Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги

Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги

Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

- Друзі, маю для вас дещо неочікувану новину. Щойно я очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. Тобто, я більше не головний лікар Ковельське МТМО.

Це рішення, зізнаюся, далося мені непросто. Донині Ковель - це все моє життя, а лікарня - його невід'ємна частина. І тут мені є чим пишатися. За кілька останніх років наше МТМО перетворилася на потужну структуру, рівня якої більшості районних лікарень лишається хіба прагнути.

У наших відремонтованих відділеннях пацієнтам завжди комфортно. Найсучасніше медичне обладнання, яким забезпечені наші заклади, дозволяє надавати допомогу найскладнішого рівня. Ми розвиваємося шаленими темпами: пригадайте, як лише торік у вересні тішилися першій операції на відкритому серці, а вже у грудні його пересадили і увійшли в історії сучасної України. До нас їдуть лікуватися не лише з усієї країни, нам довіряють навіть іноземці. Чого лише вартий приїзд канадійців.

Та найбільша моя гордість і досягнення на посаді головного лікаря Ковельського МТМО - колектив. Професійні, порядні, чесні та віддані своїй справі Люди. Ви справжні ентузіасти в медицині, з палаючими очима і відкритими до пацієнтів серцями. З вами я не боявся ставити будь-які амбітні цілі, бо знав - ви підтримаєте і підстрахуєте.

Я щасливий, що мав честь працювати з вами пліч-о-пліч. І зараз, йдучи, я так само впевнений: ви не зупинитеся і Ковельське МТМО своїми унікальними операціями іще не раз прославиться на всю Україну.

Я ж поки приймаю новий виклик. Знаю, це буде непросто, але я щиро вірю, що у мене все вийде, адже якщо є бажання, то жодні перешкоди не мають значення. Два пересаджених серця і сім нирок у Ковелі - найкраще тому підтвердження,
- зауважив Олег Самчук у дописі.#ОлегСамчук #КовельськеМТМО

Коментарі

 • Ігор Рибак
  Керівник з Великоі букви !
  Відповісти
 • Частий гість
  Нових звершень!
  Відповісти
 • Інна
  Як можна зв'язатися з Олегом Самчуком?
  Як можна зв'язатися з Олегом Самчуком?
  Відповісти

Читайте також

Ковельські лікарі вручили Подяки міському голові та депутатам за сприяння у розвитку трансплантології у Ковелі

Ковельські лікарі вручили Подяки міському голові та депутатам за сприяння у розвитку трансплантології у Ковелі
Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук та міський голова Олег Кіндер запевнили, що й далі розвиватимуть медицину у Ковелі, а центр трансплантології стане одним з найкращих в Україні.

У Ковелі побував голова Волинської ОДА та привітав колектив місцевих медиків з успішно проведеними трансплантаціями

У Ковелі побував голова Волинської ОДА та привітав колектив місцевих медиків з успішно проведеними трансплантаціями
Юрій Погуляйко був приємно вражений рівнем професійності та матеріальним забезпеченням Ковельського МТМО та пообіцяв посприяти у проведенні ремонту фасаду лікарні.