1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські лікарі вручили Подяки міському голові та депутатам за сприяння у розвитку трансплантології у Ковелі

Ковельські лікарі вручили Подяки міському голові та депутатам за сприяння у розвитку трансплантології у Ковелі

Сьогодні на початку засідання чергової сесії міської ради головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук разом з керівником відділу трнаспланткоординації Михайлом Каленіковим та завідувачем відділення ангіографії Олександром Голубом, висловили вдячність міському голові Олегу Кіндеру та депутатському корпусу Ковельської міської ради за активне сприяння у впровадженні та розвитку трансплантології, завдяки чому у Ковелі стало можливим проведення операцій з пересадки органів.

- Ви своїми рішеннями допомагали створити матеріально-технічну базу. Тому щиро дякую від імені працівників Ковельського МТМО. А ми обіцяємо, що будемо й далі розвивати медицину у Ковелі, робити її сучасною і зробимо один з найбільших і найкращих трансплантаційних центрів в Україні, - зауважив Олег Самчук та вручив Подяки Олегу Кіндеру та депутатам в особі секретаря міської ради Віри Федосюк.

Міський голова Олег Кіндер, у свою чергу, подякував за підтримку усім, хто причетний до цієї важливої справи - порятунку людських життів. Він зазначив, що сьогодні рівень надання послуг та матеріальна база Ковельського МТМО є досить високою.

- Я, насамперед, дякую за професіоналізм працівникам Ковельського МТМО, які сьогодні заслуговують називатися лікарями, медичними сестрами. Усім, хто причетний до великої справи, низько вклоняємось. Ми не будемо й надалі стояти осторонь розвитку медичної галузі у Ковелі, - зазначив міський голова.
#КовельськеМТМО #ОлегСамчук #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції
Для з’ясування причин та обставин захворювання, лікарями-епідеміологами обласного лабораторного центру розпочато комплекс протиепідемічних, профілактичних заходів та епідеміологічне розслідування.