1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські лікарі пояснили причини інфекції дітей у садочку

Ковельські лікарі пояснили причини інфекції дітей у садочку

Дітей, які відвідують ДНЗ №8 у Ковелі, госпіталізували через ротавірус, а не через харчову токсикоінфекцію. Про це поінформувала лікар-інфекціоніст центральної районної лікарні Альбіна Коссак, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

- Поступило четверо діток з цього садочка. Двоє - в стані середньої важкості. Одна дитина в задовільному стані вже покинула інфекційне відділення лікарні. То не харчова токсикоінфекція. Кишкові розлади викликані ротавірусом. Він передається контактним шляхом, тобто - від дитини до дитини. Це підтвердили зроблені тести, - пояснює Альбіна Коссак.

Попередньо повідомлялось, що працівниками Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області розпочато комплекс протиепідемічних, профілактичних заходів та епідеміологічне розслідування. Було відібрано проби питної води для лабораторних досліджень, добові проби, змиви на патогенну мікрофлору.

За інформацією управління освіти, 21 січня ДНЗ №8 відвідує 129 дітей. 12 груп працюють в звичному режимі. Забезпечено максимально можливу ізоляцію 3 карантинних груп.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції
Для з’ясування причин та обставин захворювання, лікарями-епідеміологами обласного лабораторного центру розпочато комплекс протиепідемічних, профілактичних заходів та епідеміологічне розслідування.

У Ковелі відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації після капремонту ФОТО ВІДЕО

У Ковелі відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації після капремонту ФОТО ВІДЕО
З’явилась сучасна післяопераційна, палата для пацієнтів після трансплантації з окремою душовою. Повністю оновили палати, процедурні, кабінети медичного персоналу, коридор і рецепцію.

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше
Показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у місті менший рівня епідемічного порогу та нижчий у порівнянні з показниками цього ж періоду минулого року.