1. Головна
  2. Новини
  3. В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції

Як повідомляє ДУ «Волинський обласний лабораторний центр», станом на 20 січня 2020 року з симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовано 4 дітей, котрі відвідують дошкільний навчальний заклад №8 м. Ковеля. Стан хворих середньої важкості. Уражено 3 групи, вік дітей від 3 до 5 років.

Для з’ясування причин та обставин виникнення спалаху, лікарями-епідеміологами обласного лабораторного центру розпочато комплекс протиепідемічних, профілактичних заходів та епідеміологічне розслідування.

Проводиться лабораторне обстеження персоналу харчоблоку та уражених груп на носійство кишкової групи інфекцій. У закладі відібрано проби питної води, змиви з навколишнього середовища.

З метою активного виявлення хворих та медичного спостереження в осередках інфекції, про випадки захворювання поінформовано керівника дитячої поліклініки Ковельського МТМО.

Робота продовжується.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації після капремонту ФОТО ВІДЕО

У Ковелі відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації після капремонту ФОТО ВІДЕО
З’явилась сучасна післяопераційна, палата для пацієнтів після трансплантації з окремою душовою. Повністю оновили палати, процедурні, кабінети медичного персоналу, коридор і рецепцію.

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше

На ГРВІ у Ковелі стали хворіти менше
Показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у місті менший рівня епідемічного порогу та нижчий у порівнянні з показниками цього ж періоду минулого року.