1. Головна
  2. Новини
  3. Біля нової дитячої поліклініки у Ковелі завершують будівництво ігрового майданчика

Біля нової дитячої поліклініки у Ковелі завершують будівництво ігрового майданчика

Будівництво дитячого майданчика біля нової дитячої поліклініки Ковельського МТМО вийшло на завершальний етап. Про це медики повідомляють на своїй сторінці у соцмережі.

- Вже з першими сонячними днями дітки зможуть бавитися та відпочивати на новому ігровому майданчику! Ковельське МТМО – все найкраще для наших пацієнтів, - зауважують у дописі.


Нагадаємо, що наприкінці минулого року на території пологового будинку та майбутнього центру материнства і дитинства за адресою вул. Вітовського, 22, висадили ялинки, дерева та кущі. Крім того, виконали значний обсяг робіт з благоустрою: облаштували бруківкою під'їзну дорогу, парковку, тротуар для пішоходів, зробили вуличне освітлення.


#КовельськеМТМО #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції

В одному із дитячих садків Ковеля - спалах гострої кишкової інфекції
Для з’ясування причин та обставин захворювання, лікарями-епідеміологами обласного лабораторного центру розпочато комплекс протиепідемічних, профілактичних заходів та епідеміологічне розслідування.

У Ковелі відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації після капремонту ФОТО ВІДЕО

У Ковелі відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації після капремонту ФОТО ВІДЕО
З’явилась сучасна післяопераційна, палата для пацієнтів після трансплантації з окремою душовою. Повністю оновили палати, процедурні, кабінети медичного персоналу, коридор і рецепцію.