1. Головна
  2. Новини
  3. Новий начальник Ковельського відділення «Волиньгазу» провів першу зустріч з клієнтами та журналістами ВІДЕО

Новий начальник Ковельського відділення «Волиньгазу» провів першу зустріч з клієнтами та журналістами ВІДЕО

Новий начальник Ковельського відділення Олег Гнатюк першу зустріч із клієнтами проводив під пильним оком журналістів, - повідомляють в АТ "Волиньгаз".

Відповідав на всі запитання і споживачів газу, і представників медіа. Тема домінувала одна - розділення платежів за газ. Люди цікавились, яким чином нараховується оплата за доставку, як її зменшити, чому саме зараз такі зміни і з чим вони пов'язані. Також клієнти могли вирішити всі особисті питання, з якими завітали в ЦОК.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня цього року вартість послуги з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.

Більше дізнатись як працює газова компанія, як здійснює газопостачання та зокрема, про групи споживання за побутовими споживачами, що розраховуються за лічильниками газу, та їх річний профіль споживання природного газу можна в Кодексі газорозподільних мереж.

Усіх споживачів запрошують на "Відкритий діалог" до Центру обслуговування клієнтів уже цієї п'ятниці, 14 лютого, о 15:00 год. (адреса: м. Ковель, вул. С. Бандери 34 А.)


#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також

83 ковельчан придбали газ на зиму за літньою ціною

83 ковельчан придбали газ на зиму за літньою ціною
Ковель - серед лідерів на Волині, де мешканці активно купували газ на новий опалювальний сезон. 25 вересня – останній день, коли споживачі мали можливість зробити запас блакитного палива на зиму.