Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?

Депутати Волинської обласної ради сьогодні, 12 лютого, прийняли обласний бюджет на 2020 рік. У ньому передбачили доходи в сумі 2 млрд 724 млн грн, у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету – майже 1,8 мільярда гривень, доходи спеціального фонду – 932,3 мільйона гривень.

Видатки обласного бюджету визначили у сумі 2 млрд 719 млн грн, у тому числі видатки загального фонду обласного бюджету – 1,7 мільярда гривень, видатки спеціального фонду обласного бюджету – майже 992 мільйони гривень.

Як повідомила начальник фінансового управління м.Ковеля Валентина Романчук, в обласному бюджеті передбачили для міста Ковеля 9 млн 700 тис грн. Ці кошти буде спрямовано на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності. Головним розпорядником коштів буде управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Субвенцію планують використати на проведення капітальних ремонтів вулиць Вітовського - 2,7 млн грн, Павлова - 3 млн. грн., а також проведення реконструкції вулиці Відродження - 4 млн грн.

Валентина Романчук зауважила, що на грудневій сесії обласної ради 2019 року проєкт бюджету було відправлено на доопрацювання. У попередньому документі коштів для Ковеля не було передбачено. Проте, бюджетна комісія у проєкті, який представила депутатам сьогодні, 12 лютого, врахувала пропозицію та запланувала 9,7 млн грн на міські автошляхи Ковеля.#МіськийБюджет #РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

У ковельській школі №6 звели нову сучасну покрівлю

У ковельській школі №6 звели нову сучасну покрівлю
Будівля навчального закладу є пам'яткою архітектури місцевого значення. Її було збудовано у 1907 році. Останнім часом найголовнішою проблемою старого приміщення стало руйнування даху.

На підтримку пріоритетних видів спорту цьогоріч у Ковелі планують виділити 600 тис грн

На підтримку пріоритетних видів спорту цьогоріч у Ковелі планують виділити 600 тис грн
Мова йде про інваспорт, бокс, веслування, вільну боротьбу, мотокрос та кікбоксинг. Фінансуватимуть участь спортсменів у навчально-тренувальних зборах, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.