1. Головна
  2. Новини
  3. Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?

Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?

Депутати Волинської обласної ради сьогодні, 12 лютого, прийняли обласний бюджет на 2020 рік. У ньому передбачили доходи в сумі 2 млрд 724 млн грн, у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету – майже 1,8 мільярда гривень, доходи спеціального фонду – 932,3 мільйона гривень.

Видатки обласного бюджету визначили у сумі 2 млрд 719 млн грн, у тому числі видатки загального фонду обласного бюджету – 1,7 мільярда гривень, видатки спеціального фонду обласного бюджету – майже 992 мільйони гривень.

Як повідомила начальник фінансового управління м.Ковеля Валентина Романчук, в обласному бюджеті передбачили для міста Ковеля 9 млн 700 тис грн. Ці кошти буде спрямовано на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності. Головним розпорядником коштів буде управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Субвенцію планують використати на проведення капітальних ремонтів вулиць Вітовського - 2,7 млн грн, Павлова - 3 млн. грн., а також проведення реконструкції вулиці Відродження - 4 млн грн.

Валентина Романчук зауважила, що на грудневій сесії обласної ради 2019 року проєкт бюджету було відправлено на доопрацювання. У попередньому документі коштів для Ковеля не було передбачено. Проте, бюджетна комісія у проєкті, який представила депутатам сьогодні, 12 лютого, врахувала пропозицію та запланувала 9,7 млн грн на міські автошляхи Ковеля.#МіськийБюджет #РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

На підтримку пріоритетних видів спорту цьогоріч у Ковелі планують виділити 600 тис грн

На підтримку пріоритетних видів спорту цьогоріч у Ковелі планують виділити 600 тис грн
Мова йде про інваспорт, бокс, веслування, вільну боротьбу, мотокрос та кікбоксинг. Фінансуватимуть участь спортсменів у навчально-тренувальних зборах, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.